O nas
In Game Audio Ltd, w skrócie IGA, to firma z branży outsourcingowej.
 Specjalizujemy się w dostarczaniu i implementacji dźwięku do gier wideo. Kładziemy przy tym nacisk na interaktywność i wszechstronność udźwiękowienia.
Mamy 25 lat doświadczenia w tworzeniu, nagrywaniu i edytowaniu dźwięków oraz muzyki, szczególnie do treści interaktywnych. Służymy fachowym doradztwem i udźwiękowieniem najwyższej jakości.


Nasz zespół składa się z doświadczonych dźwiękowców (specjalistów od obróbki dźwięku) z całego świata. Dzięki nim powstała firma tworząca najwyższej jakości udźwiękowienie i muzykę do gier.


Dźwięk – od motocykli, przez karabiny maszynowe, tłum na stadionie czy zwierzęta, dostarczamy perfekcyjny materiał dźwiękowy do Waszych projektów.
Implementacja – biegle operujemy w Wwise, Fmod i Fabric, mamy również mnóstwo doświadczenia w pracy z BluePrint’ami, FlowGraph’em czy w Unity.
Muzyka - komponujemy, synchronizujemy, licencjonujemy i edytujemy ją do Waszych gier i produkcji filmowych.
Voice Over - dobieramy aktorów i studia nagraniowe, w którym realizujemy nagrania, edytujemy, implementujemy i lokalizujemy wg potrzeb.
Tutaj znajdziecie tytuły nad którymi pracowaliśmy. Kliknij w miniaturkę, aby dowiedzieć się więcej o projekcie.

Aktualnie pracujemy nad udźwiękowieniem gdy 'My Memory of Us' polskiego studia Juggler Games. http://www.jugglergames.com/pl/